До Клесівської гімназії завітали представники поліції для проведення профілактичної бесіди зі здобувачами освіти.
До Клесівської гімназії завітали представники поліції для проведення профілактичної бесіди зі здобувачами освіти.
У заході взяли участь:
• Примак Олег Анатолійович, старший лейтенант
• Тишкова Ольга Олександрівна, лейтенант
• Євгейчук Тарас Олексійович, старший лейтенант
Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання безпечної поведінки дітей і підлітків, профілактики правопорушень та шкідливих звичок. Особлива увага приділялася ризикам вживання електронних цигарок, негативному впливу на здоров’я та способам уникнення небезпечних звичок. Поліцейські надали практичні поради щодо безпечного користування мережею Інтернет, правил дорожнього руху та запобігання конфліктним ситуаціям у навчальному середовищі.
Адміністрація Клесівської гімназії висловлює подяку працівникам поліції за плідну співпрацю та важливу роботу з профілактики правопорушень і шкідливих звичок серед молоді.







